Trust everything

's-Hertogenbosch | Eindhoven | Amsterdam

WIJZIGING(EN) IN HET NIEUWE CERTIFICATIESCHEMA ASBEST VANAF 1 APRIL 2019

22 februari 2019

WIST JE DAT: de inventariseerder verplicht is ten minste 1 DIA in eigen dienst te hebben?

Het nieuwe Certificatieschema introduceert een aanvullende eis voor het procescertificaat van asbestinventarisatiebedrijven.  Artikel 6 (nieuw) bepaalt dat de inventariseerder ten minste één DIA in dienst heeft op basis van een arbeidsovereenkomst tussen de DIA en het inventarisatiebedrijf. Het is dus niet langer toegestaan om alle DIA’s door middel van inleningsovereenkomsten te laten werken.

Kleine inventarisatiebedrijven opgelet (!): de eis van het realiseren van ten minste 50 asbestinventarisatierapporten per jaar vervalt.

Door: Mistral Ceelen

 

Meer weten?

Voor meer informatie over dit artikel kunt u contact opnemen met

Laatste artikelen in asbest

11 september 2019

WAAR SANEERDER ZEGEVIERT, WORDT OPDRACHTGEVER OP DE VINGERS GETIKT

Na bijna 3 jaar te hebben geprocedeerd, heeft een door LXA bijgestane saneerder een klinkende overwinning behaald in een langlopende meerwerkdiscussie met haar voormalig opdrachtgever.

Lees verder

11 september 2019

SANERINGSBEDRIJF VERANTWOORDELIJK VOOR DEUGDELIJKHEID INVENTARISATIERAPPORT?

Is alleen de inventariseerder verantwoordelijk voor fouten of onvolledigheden in het rapport? Of kan een saneerder ook een afwijking aan zijn broek krijgen als hij saneert op een rapport dat niet voldoet aan alle eisen van het Certificatieschema?

Lees verder

11 september 2019

WIJZIGING WETGEVING ASBEST VAN KRACHT PER 1 JULI 2019

Uitgelicht: de belangrijkste wijzigingen in het Asbestverwijderingsbesluit en het Bouwbesluit 2012.

Lees verder
Heeft u een vraag? Wij helpen u graag verder. Neem contact op met een van onze specialisten.

Onze diensten